Doprava a platba

Způsob dopravy Cena dopravy Cena dobírky
Osobní odběr zboží na výdejně eshopu 0,- Kč -
Expresní dovoz zásilky 109,- Kč -
Fajn Kurýr 89,- Kč 40,- Kč
Zásilkovna 99,- Kč 40,- Kč
Česká pošta - Balík do ruky 149,- Kč 80,- Kč
Způsob platby Poplatek
Platba kartou / hotově při převzetí 0,- Kč
Bankovní převod 0,- Kč
PayPal 10,- Kč

Číslo bankovního spojení: 2702107709 / 2010

 Doprava po celé ČR při objednávce nad 1 000 Kč ZDARMA!

Způsoby dopravy a vyzvednutí zboží:

Osobní odběr na výdejním místě - Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně ve výdejním místě eshopu ve

  • Stachovicích, adresa výdejny: Stachovice 178, 742 45, Fulnek - Stachovice

Platba probíhá pomocí bankovího převodu, kartou nebo hotovostně. Nejlépe s předem vytvořenou objednávkou pro urychlení výdeje a předejití případných komplikací.

Expresní dovoz zásilky - Vámi objednané zboží Vám dovezeme ještě v den objednání (poslední objednávky do 18.hodin) do 21 hodiny večerní na adresu dodávky. Platba probíhá v hotovosti nebo bezhotovostně.

Fajn Kurýr - Doručuje expresně zboží do 24h po podání zásilky. Samozřejmostí je i sledování stavu zásilky online.

Zásilkovna - expresní balíková služba - Doručení zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Jakmile předáme zboží k přepravě, Zásilkovna Vám okamžitě pošle email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na zvolené výdejní místo Vám Zásilkovna pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Platba probíhá v hotovosti naproti vydání zboží v případě úhrady dobírkou; nebo bezhotovostně v případě platby předem.

Česká pošta - Balík do ruky - Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání. Ve vánoční sezóně však dodání může trvat i několik dní. Pokud Vás nezastihne doručovatel, zásilka zůstane na vaší dodací poště uložena 7 dnů. Po expedici Vám pošleme číslo zásilky, díky němuž balíček dohledáte na stránkách České pošty.

Zasílání skrze Českou poštu ale nedoporučujeme, u ČP nikdy nevíme, jaká bude finální cena zásilky pro nás, proto musíme promítnout náklady na Vás. Navíc spolehlivost je proměnlivá. Proto máme raději nastavenou vyšší cenu.

Při převzetí bude požadováno ověření věku, připravte si, prosím, doklady potvrzující váš věk nad 18 let.

Oblast expresního dovozu