Výprodej - Exp 9/22
  • Higs - Bakery

Máme tu něco nového pro milovníky dezertů. Tenhle jemný krémový dezert se doslova rozplývá na jazyku. V příchuti najdete snadno rozpoznatelné tóny jemného a nadýchaného těsta a lahodného sladkého smetanového krému. Všechny složky se nádherně doplňují a utváří velice komplexní chuť, kterou oceníte při každodenním vapování.

Příchutě Higs jsou nové shake & vape příchutě, za jejichž výrobou stojí lotyšský výrobce Drip Kitchen. V sérii si přijde na své zaručeně každý. Ukrývá totiž jak chutné ovocné směsi, tak také vynikající sladký tabák, nebo třeba nasládlé mátové bonbony. Příchutě typu shake & vape je možné vapovat bez nutnosti dalšího zrání ihned po dolití základní báze. Všechny příchutě Higs jsou přísně testovány a prochází také kontrolami chuťové kvality, aby bylo dosaženo skutečně nejlepšího chuťového zážitku při vapování. Jsou vyrobené z nejkvalitnějších surovin a splňují všechna kritéria pro uvedení na evropský trh. Jsou dodávány ve velké lahvičce s objemem 60 ml, ve které se nachází 10 ml příchutě.

Postup přípravy e-liquidu Higs:
Do 60 ml lahvičky s 10 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.

Parametry
Koncentrace nikotinu 0 mg / ml
Objem balení 60 ml
Aroma 10 ml
Doporučená doba zrání 5 dní
Příchuť Sladká

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný
Antispam

Higs - Bakery

  • Výrobce: Higs
  • Kód prodkutu: 0100
  • Věrnostní body za nákup: 4

Skladem

Tagy: koláč, smetana, desert, sladká

Nyní 3ks Barly, Frutie nebo Tobgun za akční cenu