Expirace 3/23
3 Frutie za 129,- (kupon: 3frutie)
  • Frutie - Ananas

Frutie exotika se šťavnatým ananasem. Zralé kousky sladkého ovoce lákají na lahodné tóny, kterým se budou vaše chuťové pohárky jen stěží bránit.

Ze zkušenosti víme, že existuje hned několik osvědčených ovocných příchutí, ke kterým se naši zákazníci neustále rádi vracejí. Ať už je to osvěžující meloun, šťavnatá jahoda, sladká meruňka, lahodné lesní plody, nebo zralé jablko, náplně Frutie vám nabídnou plnou ovocnou chuť věrnou své předloze.

S poměrem 70VG / 30PG si budete moci kromě jedinečné chuti vychutnat také mraky páry. Frutie náplně jsou se svojí hustotou univerzální a ideálně se hodí jak pro nízkoodporové atomizéry a přímé potahování do plic, tak pro menší e-cigarety, jakými jsou například oblíbené eGo AIO a eGo ONE. Díky různým silám nikotinu si na své přijde každý.

Prvotřídní kvalitu náplním Frutie zajišťují ty nejlepší suroviny. Výrobní postupy se řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně Frutie testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU.

Parametry
Koncentrace nikotinu 0mg, 2mg, 5mg, 8mg, 14mg
Objem balení 10 ml
Poměr PG / VG 30 PG / 70 VG
Příchuť Ovocná

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný
Antispam

Frutie - Ananas

  • Výrobce: Frutie
  • Kód prodkutu: 0252

Skladem

Tagy: ananas, ovocná

Nyní 3ks Barly, Frutie nebo Tobgun za akční cenu