Warning: unlink(/web/htdocs5/drvapecz/home/www/storage/cache/cache.product.latest.2.0.1.4.1664101250): No such file or directory in /web/htdocs5/drvapecz/home/www/system/library/cache/file.php on line 17 Joyetech - Elektronické cigarety

Joyetech

Joyetech

Preciznost zpracování e-cigaret Joyetech poznáte na první pohled. Joyetech se drží dlouhodobě na trhu jako nejprodávanější značka elektronických cigaret vůbec. Kvalitou zpracování, kompatibilitou příslušenství a celkovou exkluzivitou e-cigaret si Joyetech získal mnoho zákazníků po celém světě.

Firma Joyetech vznikla v roce 2007 a do popředí zájmu se dostala především svými modely Joye 510 a později Joyetech eGo-T. Firma vlastní přes 20 patentů a inovací řešení e-cigaret. Mnoho výrobců tyto produkty okopírovalo včetně modelového označení, takže na trhu najdete mnoho podobně vypadajících či označených produktů.

Vývoj a progresivní inovace vedli k usazení a zpevnění postavení Joyetechu mezi nejlepší výrobce elektronických cigaret. Na počátku roku 2016 začala společnost Joyetech spolupracovat více s renomovanými výzkumnými a certifikačními laboratoři po celé Evropské Unii a Spojených státech. Díky tomuto úsilí získali továrny Joyetech nejvyšší možnou certifikaci pro výrobu elektronických cigaret.


Joyetech - eGo Aio Eco

Joyetech - eGo Aio Eco

Joyetech přichází s další malou elektronickou cigaretou pro začátečníky. eGo AIO ECO nabízí inovativ..

339 Kč 379 Kč Cena bez DPH: 339 Kč

Joyetech - eGo Aio Eco Friendly

Joyetech - eGo Aio Eco Friendly

Joyetech eGo AIO ECO Friendly je prvotřídní elektronická cigareta, která disponuje kapacitou baterie..

369 Kč Cena bez DPH: 369 Kč

Joyetech - eGo POD

Joyetech - eGo POD

Joyetech byl odjakživa perfektní volbou pro každého začátečníka, který hledá svou první elektronicko..

299 Kč Cena bez DPH: 299 Kč

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)