Expirace 3/23
3 Barly za 149,- (kupon: 3barly)
  • Barly - Red Coffee

Spojení dvou výrazných příchutí tvoří skutečně jedinečnou náplň. Řízný Barly Red v kombinaci se silnou kávou je e-liquid, který nabízí neodmyslitelné spojení kávy a cigaret.

S e-liquidy Barly si užijete typickou chuť tabáku ve třech oblíbených variantách. Chybí vám příchuť intenzivního tabáku s pořádným „hitem“ jako u silných červených cigaret? Máme pro vás Barly Red. Pro milovníky jemnějšího tabáku a lehkých cigaret je zde Barly Blue. Neobejdete se bez příjemně chladivého mentolu v kombinaci se skvělým tabákem? Barly Green je přesně pro vás.

Jedinečnost Barly náplní se neskrývá pouze ve výborných tabákových příchutích, ale také v rozdílných silách nikotinu a poměrech propylen glykolu a rostlinného glycerolu (PG/VG). Zatímco intenzivní Red si s poměrem 50PG/50VG a s vyšší koncentrací nikotinu dopřejete spíše pro klasické potahování pusa-plíce, jemné Blue se poměrem 30PG/70VG a nižšími silami nikotinu hodí více pro nízkoodporové atomizéry a přímé potahování do plic. Chladivé Green nabízí 40PG/60VG a koncentrace nikotinu, ze kterých si vybere každý.

Náplně Barly jsou vyráběny v Evropské unii za přísných podmínek, které odpovídají nejvyšším standardům. K přípravě jsou použity pouze ty nejlepší evropské suroviny. To zajišťuje Barly e-liquidům jejich jedinečnou a výjimečně věrnou chuť, kterou si vychutná naprosto každý.

Parametry
Koncentrace nikotinu 0mg, 5mg, 10mg, 15mg, 20 mg
Objem balení 10 ml
Poměr PG / VG 50 PG / 50 VG
Příchuť Tabáková, Nápojová

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný
Antispam

Barly - Red Coffee

  • Výrobce: Barly
  • Kód prodkutu: 0236

Skladem

Tagy: tabák, nápojová, tabáková

Nyní 3ks Barly, Frutie nebo Tobgun za akční cenu