• Adam's Vape - Blueberry Serious

Ve vůni noblesní vyzrálá borůvka, v pozadí zacítíte kulaté stopy nasládlého krému. Při prvním potažení velejemná, postupně se zintenzivňující chuť čerstvých borůvek, slazeného borůvkového džemu s kapkou čerstvé šlehačky a cornflaků. Ideální lehoučký dezert po vydatném jídle a zároveň celodenní vape, kterého se nebudete moct nabažit. Výrobce se soustředil na vyváženost celku, takže žádná z přísad nepůsobí rušivě nebo příliš dominantně.

Adam's vape je série nových a lahodných příchutí typu shake & vape, za jejichž výrobou stojí tým českých vaperů se stejným jménem. Ti se postarali o přípravu unikátních chuťových kombinací, jež potěší jak milovníky ovoce, tak také dezertů. V kolekci najdete skutečně vynikající směsi vhodné pro každodenní vapování. Příchutě Adam's vape jsou vyráběny čistě na území České republiky a prochází všemi potřebnými kontrolami pro uvedení na mezinárodní trh. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin na trhu a prochází celou řadou testů. Jedná se o příchutě typu shake & vape, můžete je tedy vapovat ihned po dolití báze bez potřeby dalšího zrání. Výrobce potom doporučuje nechat namíchané příchutě 5 - 7 dní odležet pro zvýraznění chuti všech použitých surovin. Příchutě Adam's vape jsou dodávány ve velkých 60 ml Chubby Gorilla lahvičkách s 12 ml příchutě.

Samotné příchutě neobsahují nikotin a nejsou určeny k přímému užití. Jedná se o silný koncentrát, který je potřeba smíchat s bází. Adam´s Vape ručí za kvalitu použitých surovin, přísnou výrobní kontrolu a atestace. Příchutě jsou vhodné pro všechny báze, nejlepší výsledek však Adam´s Vape zaznamenal s bázemi s vyšším podílem VG, nejlépe 70%.

Parametry
Koncentrace nikotinu 0 mg / ml
Objem balení 60 ml
Aroma 12 ml
Doporučená doba zrání 3-5 dní
Příchuť Ovocná, dezert

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný
Antispam

Adam's Vape - Blueberry Serious

  • Výrobce: Adam's Vape
  • Kód prodkutu: 0053
  • Věrnostní body za nákup: 3

Skladem

Tagy: borůvka, džem, šlehačka, cornflakes, sladká, ovocná

Nyní 3ks Barly, Frutie nebo Tobgun za akční cenu